Namı Değer Özgür Arkadaş Befreebuddy

En İyi Instagram Profilleri

5313
Instagram befreebuddy

Befreebuddy Instagram profili yani namı değer Adem Bekdemir. Neredeyse 1 yıldır ilgi ile takip ettiğim içerik üretici profillerinden birisidir. 2019 yılında Kaz Dağlarının üstü altından değerlidir sloganları arasında tanıştığım güzel insanı o gün keşfettim. Bu profili neden ilgiyle takip edip, sizlere önerdiğime değineyim biraz.

Befreebuddy Adem Bekdemir Instagram

Instagram üzerinden yüzlerce gönderisi bulunan ve halende göndermeye devam eden Befreebuddy, son zamanlar canı çok sıkılmış olsa gerek evden çıkamamanın üzüntüsü ile yemek videolarına sarmış. Yeni gönderiler göndermeye devam ediyor derken de #bendekonuşmakistiyorum diyerek göndermeler yapmaya başlamış. Video montaj, kurgu, edit konularında deneyim güzel. Doğa, macera, gezi üzerine sosyal bir blog olduğunu söyleyeyim. @befreebuddy kullanıcı adı ile veya aşağıdaki butona tıklayarak instagram profilini takip edebilirsiniz.

Instagram Profiline Git

Adem Bekdemir Befreebuddy Kimdir?

Her ne kadar son zamanlar evde kalarak kafayı yemiş olsa da güzel bir arkadaşımızdır. Keyifli video paylaşımları, kaliteli fotoğraf çalışmaları, IGTV çalışmaları ve bolca Story bulabilirsiniz. Befreebuddy nedemek? Sorusuna da yanıt verelim. Be Free Buddy. Ben ayırdım translate ile de biraz siz uğraşın 🙂

YANITLA

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Girin