Youtube

Batum Gezilecek YerlerGürcistan Batum Gezilecek Yerler
Gürcistan gezi rehberi arasında mutlak suretle bulunması gereken yerlerden birisidir. Batum nasıl bir yer? yada Borjovi nasıl gidilir? Tüm sorularınızın yanıtını sitemizde bulabilirsiniz. Sizler için hazırladığım makaleyi okuyabilir yada videoyu izleyebilirsiniz.
VİDEOYU İZLE


Gürcistan Rkoni Gezilecek YerlerGürcistan Rkoni Gezilecek Yerler
Gürcistan gezi rehberi arasında mutlak suretle bulunması gereken yerlerden birisidir. Rkoni nasıl bir yer? yada Borjovi nasıl gidilir? Tüm sorularınızın yanıtını sitemizde bulabilirsiniz. Sizler için hazırladığım makaleyi okuyabilir yada videoyu izleyebilirsiniz.
VİDEOYU İZLE MAKALEYİ OKU


Kutaisi Gezilecek YerlerGürcistan Kutaisi Gezilecek Yerler
Gürcistan gezi rehberi arasında mutlak suretle bulunması gereken yerlerden birisidir. Kutaisi nasıl bir yer? yada Borjovi nasıl gidilir? Tüm sorularınızın yanıtını sitemde bulabilirsiniz.

VİDEOYU İZLE

Borjomi Gezilecek YerlerGürcistan Borjomi Gezilecek Yerler
Gürcistan gezi rehberi arasında mutlak suretle bulunması gereken yerlerden birisidir. Borjovi nasıl bir yer? yada Borjovi nasıl gidilir? Tüm sorularınızın yanıtını sitemizde bulabilirsiniz.

VİDEOYU İZLEMAKALEYİ OKU


İğneada Longoz Ormanları Nasıl Bir Yer Drone Çekimiİğneada Longoz Ormanları Nasıl Bir Yer?
Kırklareli ilçesinde bulunan İğneada longozu Batı bölgesindeki en iyi ormanlık alandır. İğneada kamp alanı olarak genelde karşımıza çıkan yer Kırklareli gezilecek yerler arasında yerini alıyor. Bu doğa harikası yeri keşfetmediyseniz muhakkak keşfedin!
VİDEOYU İZLE


Arpenaz 3 Fresh & Black Çadır Nasıl Toplanır SeslendirmeliArpenaz 3 Fresh & Black Çadır Nasıl Toplanır?
Kampçıların milli çadırı haline gelen Arpenaz 3 çadır nasıl kolay bir şekilde toplanır detayları ile anlattım. Bu kısa video sayesinde artık çadır toplarken zorlanmaya son!

VİDEOYU İZLEMAKALEYİ OKU


İlk Defa Çadır Alanlar Neye Dikkat Edilmeli - Nasıl Bir Çadır Almalıyımİlk Defa Çadır Alanlar Neye Dikkat Edilmeli
Nasıl Bir Çadır Almalıyım sorusundan başlayıp alacağınız çadırda nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatan bir video ve içerik yayınladım.

VİDEOYU İZLEMAKALEYİ OKU

 


İstanbul En İyi 10 Ücretli Kamp Alanıİstanbul En İyi 10 Ücretli Kamp Alanı
Ülkemizin en önemli şehirlerinden birisi olan İstanbul ücretli kamp alanları alternatifleri ile sizlerleyim. İstanbul nerede kamp atılır yada hangi tesiste konaklanır detayları yazdım. İstanbul ucuz kamp alanı alternatiflerine kulak asmayın!
VİDEOYU İZLEMAKALEYİ OKU KAMP HARİTASI


İstanbul En İyi 10 Ücretsiz Kamp Alanıİstanbul En İyi 10 Ücretsiz Kamp Alanı
Birçok tesisin yanı sıra herhangi bir ücret ödemeden kamp atılacak yerler var. Sizler için hazırladığım bu içeriklerde sizlerde artık nereye kamp atacağım diye düşünmenize gerek kalmayacak İstanbul ücretsiz kamp yerleri olarak işte alternatifler.
VİDEOYU İZLEMAKALEYİ OKU KAMP HARİTASI


Muğla Fethiye Gezilecek 10 YerMuğla Fethiye Gezilecek 10 Yer
Güney şeridinin en çok tercih edilen yerlerinden birisi tabi ki Fethiye’dir. Kentin neredeyse heryerinde gezilecek yer var. Fethiye gezi rehberi alternatifiniz olarak sizlere en iyi 10 yeri listeledim.

VİDEOYU İZLE

 


İstanbul Muğla Otostop, Muğla Gezilecek Yerlerİstanbul Muğla Otostop, Muğla Gezilecek Yerler
İstanbul Muğla otostop noktaları
 kullanılarak gerçekleştirdiğim kısa bir yolculuğu sizlerle paylaşmak istedim. Muğla gezilecek yerler listesini de buraya eklemeden geçemedim. Sizler için hazırladığım videoyu izleyebilirsiniz.
VİDEOYU İZLE

 


Yalova Erikli Yaylası Kamp- Hayal Kampı, Yeniden YollaraYalova Erikli Yaylası Kamp- Hayal Kampı, Yeniden Yollara
Hayal kampı grubu ile yapmış olduğum kamptan birkaç görüntüyü bir araya getirdim. Yalova Erikli Yaylası alanında yapılan kampta soğuk bir kış gününü ısıtmayı başardık.

VİDEOYU İZLE

 


Adana Varda (Alman) Köprüsü – Drone ÇekimiAdana Varda (Alman) Köprüsü – Drone Çekimi
Türkiye’nin en büyük 6.şehri olan Adana ücretsiz kamp yerleri olarak birçok alternatifi sunuyor. Adana Alman köprüsü olarakta bilinen Varda köprüsü üzerinde çekilmiş drone görüntülerini sizler için kurguladım.

VİDEOYU İZLEKAMP HARİTASI

 


Kelebekler Vadisi Drone Çekim – InterTurkey Kamp 2019Kelebekler Vadisi Drone Çekim – InterTurkey Kamp 2019
Faralya’nın incisi olan Kelebekler Vadisi kampı InterTurkey organizasyonuyla gerçekleşti. Mayıs 2019 ‘da gerçekleşen kamptan sizler için birkaç kareyi birleştirdim. Muğla gezilecek yerler arasında da kesinlikle ilk sıradadır!

VİDEOYU İZLE

Erzincan – Kemaliye, Karanlık Kanyon, Taş Yol, Eğin Drone ve Kara ÇekimiErzincan – Kemaliye, Karanlık Kanyon,
Taş Yol, Eğin Drone ve Kara Çekimi ile karşınızdayım. Biraz belgesel tadında olduğunun farkındayım. Böylesine korkunç ve gizemli bir yeri kısaltamadım. Erzincan gezilecek yerler denildiğinde ilk yer kuşkusuz Karanlık Kanyon olur.
VİDEOYU İZLE

 


InterTurkey Yaza Merhaba Kampı Yalova 26-28 Nisan 2019InterTurkey Yaza Merhaba Kampı Yalova
26-28 Nisan 2019 tarihlerinde otostop ile gittiğim kamp alanından aynı şekilde döndüm. Peki InterTurkey yaza merhaba kampı 2019 ‘da neler oldu? Sizler için editlediğim kısa bir video ile eğlenceye tanık olabilirsiniz.

VİDEOYU İZLE

 


Milli Çadırımız Arpenaz 3 Fresh & Black Nasıl KurulurMilli Çadırımız Arpenaz 3 Fresh & Black Nasıl Kurulur?
Decathlon çadırları arasında en yaygın kullanılan Arpenaz 3 nasıl kurulur videomu izleyerek sizlerde kurulum hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kampçıların tercih ettiği bu çadırı kurmak artık kolay!
VİDEOYU İZLEMAKALEYİ OKU

 


5/5 - (12 Değerlendirme)
Başa dön tuşu