youtubeabonekasma

Online youtube video indir

Batum Gezilecek Yerler

Gürcistan Batum Gezilecek Yerler
Gürcistan gezi rehberi arasında mutlak suretle bulunması gereken yerlerden birisidir. Batum nasıl bir yer? yada Borjovi nasıl gidilir? Tüm sorularınızın yanıtını sitemizde bulabilirsiniz. Sizler için hazırladığım makaleyi okuyabilir yada videoyu izleyebilirsiniz.
Videoyu İzle

Gürcistan Rkoni Gezilecek Yerler

Gürcistan Rkoni Gezilecek Yerler
Gürcistan gezi rehberi arasında mutlak suretle bulunması gereken yerlerden birisidir. Rkoni nasıl bir yer? yada Borjovi nasıl gidilir? Tüm sorularınızın yanıtını sitemizde bulabilirsiniz. Sizler için hazırladığım makaleyi okuyabilir yada videoyu izleyebilirsiniz.
Videoyu İzle

Kutaisi Gezilecek Yerler

Gürcistan Kutaisi Gezilecek Yerler
Gürcistan gezi rehberi arasında mutlak suretle bulunması gereken yerlerden birisidir. Kutaisi nasıl bir yer? yada Borjovi nasıl gidilir? Tüm sorularınızın yanıtını sitemizde bulabilirsiniz. Sizler için hazırladığım makaleyi okuyabilir yada videoyu izleyebilirsiniz.
Videoyu İzle

Borjomi Gezilecek Yerler

Gürcistan Borjomi Gezilecek Yerler
Gürcistan gezi rehberi arasında mutlak suretle bulunması gereken yerlerden birisidir. Borjovi nasıl bir yer? yada Borjovi nasıl gidilir? Tüm sorularınızın yanıtını sitemizde bulabilirsiniz. Sizler için hazırladığım makaleyi okuyabilir yada videoyu izleyebilirsiniz.
Makaleyi Okuyun  Videoyu İzle

İğneada Longoz Ormanları Nasıl Bir Yer Drone Çekimi

İğneada Longoz Ormanları Nasıl Bir Yer?
Kırklareli ilçesinde bulunan İğneada longozu Batı bölgesindeki en iyi ormanlık alandır. İğneada kamp alanı olarak genelde karşımıza çıkan yer Kırklareli gezilecek yerler arasında yerini alıyor. Bu doğa harikası yeri keşfetmediyseniz muhakkak keşfedin!
Videoyu İzle

Arpenaz 3 Fresh & Black Çadır Nasıl Toplanır Seslendirmeli

Arpenaz 3 Fresh & Black Çadır Nasıl Toplanır?
Kampçıların milli çadırı haline gelen Arpenaz 3 çadır nasıl kolay bir şekilde toplanır detayları ile anlattım. Bu kısa video sayesinde artık çadır toplarken zorlanmaya son! Decathlon çadırları arasında yerini alan Fresh & Black nasıl toplanır?
Makaleyi Okuyun  Videoyu İzle

İlk Defa Çadır Alanlar Neye Dikkat Edilmeli - Nasıl Bir Çadır Almalıyım

İlk Defa Çadır Alanlar Neye Dikkat Edilmeli
Nasıl Bir Çadır Almalıyım sorusundan başlayıp alacağınız çadırda nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatan bir video ve içerik yayınladım. Temel kamp ekipmanları seçimi yaparken muhakkak dikkat etmeniz gereken ince detaylar vardır.
Makaleyi Okuyun  Videoyu İzle

İstanbul En İyi 10 Ücretli Kamp Alanı

İstanbul En İyi 10 Ücretli Kamp Alanı
Ülkemizin en önemli şehirlerinden birisi olan İstanbul ücretli kamp alanları alternatifleri ile sizlerleyim. İstanbul nerede kamp atılır yada hangi tesiste konaklanır detayları yazdım. İstanbul ucuz kamp alanı alternatiflerine kulak asmayın!
Makaleyi Okuyun  İstanbul Kamp Haritası  Videoyu İzle

İstanbul En İyi 10 Ücretsiz Kamp Alanı

İstanbul En İyi 10 Ücretsiz Kamp Alanı
Birçok tesisin yanı sıra herhangi bir ücret ödemeden kamp atılacak yerler var. Sizler için hazırladığım bu içeriklerde sizlerde artık nereye kamp atacağım diye düşünmenize gerek kalmayacak İstanbul ücretsiz kamp yerleri olarak işte alternatifler.
Makaleyi Okuyun  İstanbul Kamp Haritası  Videoyu İzle

Muğla Fethiye Gezilecek 10 Yer

Muğla Fethiye Gezilecek 10 Yer
Güney şeridinin en çok tercih edilen yerlerinden birisi tabi ki Fethiye’dir. Kentin neredeyse heryerinde gezilecek yer var. Fethiye gezi rehberi alternatifiniz olarak sizlere en iyi 10 yeri listeledim. Hazırladığım içeriklere göz atmadan siz siz olun Fethiye’ye gitmeyin!
Videoyu İzle

İstanbul Muğla Otostop, Muğla Gezilecek Yerler

İstanbul Muğla Otostop, Muğla Gezilecek Yerler
İstanbul Muğla otostop noktaları
kullanılarak gerçekleştirdiğim kısa bir yolculuğu sizlerle paylaşmak istedim. Muğla gezilecek yerler listesini de buraya eklemeden geçemedim. Sizler için hazırladığım videoyu izleyebilirsiniz.
Videoyu İzle

Yalova Erikli Yaylası Kamp- Hayal Kampı, Yeniden Yollara

Yalova Erikli Yaylası Kamp- Hayal Kampı, Yeniden Yollara
Hayal kampı grubu ile yapmış olduğum kamptan birkaç görüntüyü bir araya getirdim. Yalova Erikli Yaylası alanında yapılan kampta soğuk bir kış gününü ısıtmayı başardık. Karların altında yapmış olduğumuz Yeniden Yollara kampı detaylarına bakabilirsiniz.
Videoyu İzle

Adana Varda (Alman) Köprüsü – Drone Çekimi

Adana Varda (Alman) Köprüsü – Drone Çekimi
Türkiye’nin en büyük 6.şehri olan Adana ücretsiz kamp yerleri olarak birçok alternatifi sunuyor. Adana Alman köprüsü olarakta bilinen Varda köprüsü üzerinde çekilmiş drone görüntülerini sizler için kurguladım.
Makaleyi Okuyun  Adana Kamp Haritası  Videoyu İzle

Kelebekler Vadisi Drone Çekim – InterTurkey Kamp 2019

Kelebekler Vadisi Drone Çekim – InterTurkey Kamp 2019
Faralya’nın incisi olan Kelebekler Vadisi kampı InterTurkey organizasyonuyla gerçekleşti. Mayıs 2019 ‘da gerçekleşen kamptan sizler için birkaç kareyi birleştirdim. Muğla gezilecek yerler arasında da kesinlikle ilk sıradadır!
Videoyu İzle

Erzincan – Kemaliye, Karanlık Kanyon, Taş Yol, Eğin Drone ve Kara Çekimi

Erzincan – Kemaliye, Karanlık Kanyon,
Taş Yol, Eğin Drone ve Kara Çekimi ile karşınızdayım. Biraz belgesel tadında olduğunun farkındayım. Böylesine korkunç ve gizemli bir yeri kısaltamadım. Erzincan gezilecek yerler denildiğinde ilk yer kuşkusuz Karanlık Kanyon olur.
Videoyu İzle

InterTurkey Yaza Merhaba Kampı Yalova 26-28 Nisan 2019

InterTurkey Yaza Merhaba Kampı Yalova
26-28 Nisan 2019 tarihlerinde otostop ile gittiğim kamp alanından aynı şekilde döndüm. Peki InterTurkey yaza merhaba kampı 2019 ‘da neler oldu? Sizler için editlediğim kısa bir video ile eğlenceye tanık olabilirsiniz.
Videoyu İzle

Milli Çadırımız Arpenaz 3 Fresh & Black Nasıl Kurulur

Milli Çadırımız Arpenaz 3 Fresh & Black Nasıl Kurulur?
Decathlon çadırları arasında en yaygın kullanılan Arpenaz 3 nasıl kurulur videomu izleyerek sizlerde kurulum hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kampçıların tercih ettiği bu çadırı kurmak artık kolay! Arpenaz 3 incelemesi için makaleyi oku butonuna tıklayın!
Makaleyi Okuyun  Videoyu İzle

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı