Bilişim

Cheat Engine 7.4 Full İndir – Son Sürüm İndir

Cheat Engine 7.4 versiyonu yakın vakitte yayınlandı. Oyunlarınızın veritabalarında oynamalar yapmak için bu yeni versiyonu bilgisayarlarınıza kurabilirsiniz. Resmi web sitesi üzerinden virüssüz bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Cheat Engine güvenli mi sorusunu da evet diyerek devam edebiliriz.

Cheat Engine Nedir?

Oyun veya programların derinlemesine verilerini tarayarak bulduğu açık kaynaklardan ulaşarak hile yapmanıza izin veren bir ücretsiz bir programdır. Windows, Linüx, Android ve MacOS işletim sistemleri üzerinde çalışmaktadır. Herhangi bir şekilde profesyonel olmanıza ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Cheat Engine hile sevenlerin tercih ettiği bir programdır. Özellikle oyun severlerin tercih etmesi nedeniyle milyonlarca indirilmeyi başaran açık kaynak kodlu bir yazılımdır.

Cheat Engine 7.4 Hile Programı mı?

Bu tür yazılımların elbette tek amacı bu değil. Özellikle oyun yada yazılım geliştirmek isteyenlerinde çeşitli amaçlar edinmek için kullandığı bir programdır. Fakat günümüzde Cheat Engine ile nasıl hile yapılır trendlerde hep olmasıdır. Günümüzde bu programın en önemli noktası hile yapma amacıyla kullanılıyor olmasıdır. 20 Mayıs 2012 yılından beridir aktif olarak kullanılan bu program benzer programlar arasında da en popüler olandır.

Cheat Engine Sürümleri ve Eski Sürümler

Cheat Engine windows 64 bit indir bağlantıları ile en stabil çalışan sürümünü indirebilirsiniz. Özellikle son sürüm indirmek istiyorsanız windowsun haricinde Cheat Engine MacOS indir bağlantıları da var. Eğer sunucu üzerinde kullanacaksanız Linüx x86-64 (Cheat Engine 6.5) Android ARM 32 ve 64 bit, Android x86 ve Android ARM7 Cheat Engine 6.4 sürümü mevcut.

Cheat Engine 7.4 Sürüm İndir

5/5 - (73 Değerlendirme)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu