Kamp AlanlarıKamp Haritaları

Bilecik Ücretli ve Ücretsiz Kamp Alanları Haritası

Türkiye’nin en küçük yüz ölçümlerinden birisine sahip olan Bilecik ücretli ve ücretsiz kamp alanları haritası ile sizlerle. Bu ufak şehirde nereye, ne şekilde kamp atılır sizler için yazıyorum. Türkiye’nin Marmara bölgesinde bulunan Bilecek gezilecek yerler olarak alternatif bölgeler arasında yerini alır. İşte yaklaşık 250 bin kişi nüfusa sahip Bilecik şehrinden size aktarabildiklerim.

Bilecik Ücretli Kamp Alanları

Bilecik’te ücretli kamp yeri olarak sadece bir tesis bilinmektedir. Bu tesis harici bilinen başka bir tesis yoktur. Bu tesis genellikle tırmanışçıların tercih ettiği bir yerdir.

 1. Bilecik Dodo Camp For Climbers

Bilecik Ücretsiz Kamp Alanları

Şehrin bilinen kamp yerleri arasında yerini alan bölgeleri aşağıda görebilirsiniz.

 1. Bilecik Bozcaarmut Göleti
 2. Harmankaya Kanyonu Tabiat Parkı
 3. Küçükelmalı Tabiat Parkı
 4. Küçükelmalı Göleti
 5. Bilecik Gölpazarı Kurşunlu Köyü
 6. Büyükelmalı Göleti
 7. Pelitözü Göleti

Bilecik bilinen kamp yerleri harici birde az bilinen yada hiç bilinmeyen yerler vardır. Bu yerler Bilecik ziyaretimde gözümü kestirdiğim ve çevresel faktörleri göz önünde bulundurarak uygun olabileceğini düşündüğüm yerlerdir. GPS konumlarında bölgelere göre 200-700 metre arası sapma olabilir.

 1. Kömürsu Yaylası Bozüyük Mevki
 2. Bozcaarmut Göleti
 3. Bilecik Kurtköyü Yamaçları
 4. Günyurdu Barajı
 5. Günyurdu Deresi
 6. Selöz Göleti
 7. Ulupınar Yolu Kamp Yeri
 8. Göksu Çayı Orhaniye Mevki
 9. Zemzemiye Göleti – Söğüt
 10. Oluklu Söğüt Mevki Kamp Yeri
 11. Rızapaşa Göleti – Söğüt
 12. Rızapaşa Gölet Yakını
 13. Söğüt Savcıbey Köyü Yolu
 14. Kızılsaray Söğüt Kamp Yeri
 15. Gündüzbey Yolu Kamp Yeri
 16. İnhisar Koyunlu Köyü Mevki

Bilecik ücretli ve ücretsiz kamp alanları haritası olarak sizlere sunmuş olduğum bu harita sayesinde işlerinizi biraz daha kolaylaştırmayı hedefledim. Nerede olursanız olun elinizin altında bir harita olması sizler için kolaylık olacaktır. Bilecik kamp alanları yada kamp yerleri olarak paylaştığım bu harita tüm alanları Google Haritalar üzerinde görmenizi sağlayacaktır. Yakın olduğunuz bölgeye gönül rahatlığı ile gidebilir, kampınızı atabilirsiniz.

Bilecik Gezilecek Yerler, Gezi Rehberi

Öncelikle bilinmesi gereken şehirde çok fazla gezilecek tarihi yapı olmamasıdır. Ortalama 6-7 tarihi yapı ile günümüze kadar dayanan küçük şehir Bilecik gezilecek yerler olarak milli parklar ve tabiat parkları ile tercih edilebilir. Harika bir doğası bulunan şehrin oksijenini içinize çekerek en güzel iyiliği kendinize yaparsınız.

Bu İçeriği Puanlayın

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Yolda kaldığımda nerede konaklayacağım, kamp atacağım diye düşünürken tesadüf buldum bu siteyi. Sonrasında Artvinde önerdiğiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu