Gezgin Rehber

Kamp Alanları Haritası İlgi Duyuyor – Rotasız Gezgin

Kamp alanları haritası olarak sizlere vakit buldukça bilinen, bilinmeyen veya daha önce deneyimlediğim noktaları paylaşıyorum. Maalesef zamanın kısıtlı olması ile birlikte yoğun giriş yapamıyorum. Sizler için paylaştığım onlarca kamp alanı haritası sizlerden aldığım dönüşümler heyecan verici. Sabırsızlıkla diğer alanları beklediğinizi biliyorum.

Kamp Alanları Haritası Nedir?

Özellikle ülkemizdeki tüm şehirleri baz alarak sizlere sunduğum Kamp haritaları çok beğeniliyor. Her geçen gün geliştirmek ile birlikte hazırlıklar yapıyorum. Fakat paylaştığım kamp haritalarının tek tek konumlarını girmek, haritasını oluşturmak, GPS konumunu belirtmek, arşivden fotoğrafları bulmak zor. Çok ciddi emek ve zaman harcatıyor. Bu aralar özellikle ege bölgesi kamp alanları haritası talepleriniz var. Henüz plakalara göre giderek 27 şehrin full kamp alanını sizlerle paylaştım. Buraya kadar Aydın kamp alanları haritası ege bölgesi olarak mevcut.

Kamp Alanları Haritası Türkiye

Eğer Ege civarı kamp alanları arayışınız varsa da yine geniş konularım mevcut. Birçok kişinin bilmediği, görmediği, deneyimlemediği kamp alanlarını sizlerle paylaştım.

Ege Bölgesi Civarı Kamp Alanları

Ege ve Güney şeritleri arasında kalmış Denizli kamp alanları haritası sitede mevcut. Burada nerede kamp yapılır, nerede konaklanır fikir edinebilirsiniz. Ayrıca bir kısmı Ege, büyük bir kısmı Marmara bölgesine bakan, Çanakkale kamp alanları haritası görmeye değer. Birçok ücretli ve ücretsiz kamp alanlarını sizlerle paylaştım. Önümüzdeki günlerde tüm şehirleri tamamlamış olacağım. Şuana dek 27 farklı şehrin geniş listesine Rotasız Gezgin üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kamp Alanları Haritası Bilgilendirme

Paylaştığım kamp alanları haritasında sizlere kolaylık sağlaması amacıyla tek bir harita üzerinde sunulmaktadır. Yani dilediğiniz şehrin haritasına baktığınızda tüm ilçelerdeki, mahallelerdeki, köylerdeki alanları görebilirsiniz. Bu haritanın en kolay yanı ise çok kolay bir şekilde yol tarifi alabiliyor olmanızdır. Ayrıca Karavan kamp alanları haritası üzerine de ayrı bir çalışmam önümüzdeki günlerde olacak. Paylaşmış olduğum haritalarda üç farklı renk tonu kullanmaktayım. Bu renklere baktığınızda yeşil renkli pinlemelerin ücretsiz kamp alanları, koyu kahve ile işaretlenmişlerin ücretli kamp alanları ve sarı renkle işaretlenmiş alanları göreceksiniz. Sarı rengi genelde kimsenin bilmediği yerlerdir. Gidip, gördüğüm kamp attığım veya kamp atmak için uygun olduğuna inandığım yerlerdir.

5/5 - (43 Değerlendirme)

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Gerçekten gidilip gezilmesi gereken çok şahane yerler var birkaç kez gittim ve herkese tavsiye ederim

  2. arkadaşlarla kamp atacaktık buraya denk geldik bu yazıyı okuduktan sonra planımızda bazı değişiklikler yaptık sayenizde daha iyi ve zevkli bir kamp atacağız herkese okumasını tavsiye ederim

  3. Böyle eşsiz doğalarda kamp yapmak kadar zevkli bir şey yok. Sizin verdiğiniz bu bilgilerle daha da çok iyi yerler ve önemli şeyler öğrendim. Her kampının bilemesi gereken altın kuralları anlamışsınız. Teşekkürler.

  4. Kamp yapmak isteyenlerin aklında bulunduracagi bir açıklama olmuş teşekkürler bilgiler için herkese iyi gezmeler 😅😅😅

  5. Gayet güzel olmuş. Kendi arabamla atlayıp gezmeye başladım. Teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu