Uçurtma Kız Yasemin Halen Keşfetmediniz mi?

En İyi Instagram Profilleri ve Youtube Kanalları

5018
Uçurtma Kız Yasemin Halen Keşfet

2019 yılının yazında tanıştığım ve o günden beridir ilgi ile takip ettiğim Instagram profillerinden birisi olan @ucurtmakiz, sizlerinde ilgi ile takip edeceği bir profildir. Instagram profillerinden birisidir diyorum çünkü tanıştıktan sonra bir daha hiç denk gelmedik. Bu yüzden de Instagram profili olarak kaldı. Ama takip edin.. Kaliteli, keyifli paylaşımları ile meditasyon yapmış kadar olacaksınız.

Uçurtma Kız Yasemin Engin Instagram

Yasemin Engin, yarışmaya Türkiye’nin neresinden katılacağı belli olmayan arkadaşımız. Hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkabilir. Seyahat, manzara, doğa, gezgin temalı profilinde kısa videolar ve fotoğraflar yayınlıyor. Kendine özgün çalışmalarını bizlerle paylaşması elbette takiplerinizi içselleştiriyor. Şahsen kendisini, paylaşımlarını, güleryüzünü, içten davranışını çok sevdim. Sizlerde Uçurtmakız Yasemin Engin Instagram hesaplarını aşağıdaki butona basarak takip edebilirsiniz.

Instagram Profiline Git

Vloglar ve Uzun Videolar Youtube ‘da!

Seyahatlerden çekilen Vlog çalışmaları, kamp ve gezi üzerine öneriler gibi birçok videoyu bulabilirsiniz. Her ne kadar farkedilmiyor sansa da, aslında son 3aydır youtube kanalına yüklendiğini görebilirsiniz. Yasemin Engin Youtube kanalı da takip edebileceğiniz bir diğer platformdur.

Youtube Kanalına Abone Ol

6 YORUMLAR

  1. Emrahcım çok teşekkür ederim bu güzel düşüncelerin için ☺️ Evet tanıştıktan sonra hiç yollarımız kesişmedi ama sen de ben de hep yollardayız. Elbet yine Kazdağları’nda olduğu gibi yollarımız kesişecek ☺️

  2. Harika bir profil var gerçekten. Senin profilinden sonra en beğenerek takip edeceğim bir profil olacak 🙂

Yorumlara Kapalı