Anasayfa Bilişim Sosyal Medya Youtubeabone.com İle Ücretsiz Organik Abone, Beğeni, İzlenim Kazanın

Youtubeabone.com İle Ücretsiz Organik Abone, Beğeni, İzlenim Kazanın

11838
Youtube-Abone-beğeni-yorum-kasma-2020-instagram-takipçi-hilesi

Bugün sizlere çok klasik bir sistemden bahsedeceğim. Klasik bir sistemdir ama mutlak sonuca varıyor. Birçoğumuz kurduğumuz sosyal medya hesaplarının yeterli ilgiyi görmemesinden şikayetçiyizdir. Yada bir heves ile açtığımız Youtube kanallarımız büyümüyor ve çabucak sıkılıyoruz.

YoutubeAbone ile Takipçi, Beğeni, İzlenme Kasın

Youtube abone kasma elbette kolay bir işlem değildir. Ne kadar abone kasarsanız kasın mutlak suretle içerik üreticide olmanız gerekmektedir. Verdiğiniz emeklerin çok daha hızlı sonuca ulaşması için çok daha fazla kişiye ulaşmamız gerekiyor. Bunun en etkili sonucu organik trafik çekmektir. Yani birbiri ile alakası olmayan eşsiz IP ‘ler sayesinde gerçekleşmesidir. Birçok detayı var sizleri sıkmadan mevzuya geliyorum. Youtubeabone.com isimli site Youtube’un koymuş olduğu izlenim alma şartını karşılıyor. Ayrıca abone serviside mevcut. Şimdi servislerden biraz bahsedelim.

YoutubeAbone.com Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Türkiye ‘nin En İyi Instagram Takipçi, Beğeni Paketleri İçin BURAYA Tıklayın!

YoutubeAbone.Com İle Youtube Servisleri

Youtube üzerine kurulmuş ve çeşitli sosyal medya içerikleriyle desteklenmiş bir sistemdir. Ücretsiz Youtube Abone kasma işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Buradaki mantık aslında değişim yani takas sistemidir. Sistem ücretsiz olarak farklı videoları izlemenizi istiyor. Karşılığında da size başkalarını gönderiyor. Yani dediğim gibi takas sistemidir. Sistemdeki görevleri yaptıkça puan kazanırsınız ve bu puanlar ile de kendi kanallarınıza yada sosyal medya hesaplarınıza takipçi, abone, beğeni gibi işlemler alırsınız. Youtube servisleri ise şu şekilde.

  • Youtube İzlediğin Kadar Kredi Kazan : Sistemde size açılan videolar izledikçe kredi kazandırır. Bütün gün oturup video izlemek zorunda değilsiniz elbette. Ayrıca sistemde herkes video ekleyebildiği için çok sıkıcı videolarda bir hayli karşımıza çıkıyor.
  • Youtube Vizyon İle Kredi Kazan : Bu sekmede videolar sıra sıra ilerler. Videolar 90 saniye gösterim yapar ve biri biter diğer başlar. Her videoda siz kredi kazanırsınız. Bilgisayarınızı yada mobil cihazlarınızı vizyonu açıp sesini kapatıp öylece kendi haline bırakın. Zaten kimse videolarının gerçekten izlenmesini istemiyor. İzlenim alsın kafi modunda.
  • Youtube Video Sörf : Bence en kazançlı bölüm burası. Burada sörf otomatik işlediği için krediler otomatik birikiyor. Özellikle bilgisayar kullanıyorsanız geceden sörfü açın ve sabah uyandığınızda binlerce kredi birikmiş olsun. 1 haftalık kullanımımda yaklaşık olarak 150bin kredi biriktirmeyi başardım.
  • Youtube Video İzle : Bu bölümde videoları manuel olarak işleme alırsınız. Yani size sırayla sunulan videoları izlersiniz. İzledikçe de kredi kazanırsınız.
  • Youtube Abone Ol : Bu bölüm kredi kazanmanın bir değişik halidir. Burada size iki farklı seçenek sunulmaktadır. İzlemeli yada izlemesiz abone olabiliyorsunuz. Eğer size sunulan videoyu izledikten sonra abone olursanız aldığınız kredi ona göre yüksek oluyor. İzlemesi aboneliklerde ise size sadece abone olun diye uyarı gelir.
  • Youtube Beğeni, Dislike ve Yorum Hizmeti : Youtube videoların burada beğenerek kredi kazanırsınız.Karşınıza çıkan videoları beğenmeniz yeterlidir. Sistemin sunduğu bir diğer hizmette Dislike hizmetidir. Yani size sunulan videoları beğenmeyeceksiniz! Merak etmeyin gerçekten beğeni dışı videolar çıkıyor. Hazır kalıp yorumlar mevcut sistemde. Bu yorumları istenilen videolara kopyalayıp yapıştırın ve kazanın.

YoutubeAbone.com Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Krediler Youtubeabone.com İle Trafiğe Dönüşsün

Yukarıda sizlere kredi kazanabileceğiniz yöntemleri paylaştım. Bu yöntemleri uyguladığınızda kredilerinizi kazanırsınız. Tabi bu işlemleri yaparken bahsettiğim videolar sizin videonuz olabiliyor. Youtubeabone.com üzerinden İçerik ekle bölümünden yapılmasını istediklerinizi görev haline getirebilirsiniz. Videolarınıza beğeni, yorum, izlenme alabilir, kanallarınıza abone çekebilirsiniz. Sistemde üye kaybı yaşanıyor mu diye sorarsanız bence gelen üyelerin %90 ı kalıcı. Öncelikle bu bir bot hizmeti değil. Yani Youtube bot hizmeti olmadığı için gelen izlenimlerin kaliteside yüksek oluyor.

Youtube Abone Beğeni Yorum Kasma

Türkiye ‘nin En İyi Instagram Takipçi, Beğeni Paketleri İçin BURAYA Tıklayın!

YoutubeAbone.Com Üzerinden Ne Kadar Kredi Kazanırsınız?

Sistemde level sistemi var. Yaklaşık 2 haftalık aktif üyeliğim olmasına rağmen level 12 ‘ye kolayca geldim. Size çok pratik bir hesap ile 1 günde ne kadar kredi kazanırsınız bundan bahsedeyim. Youtube abone kasma hilesi demek isterdim ama bunun hile ile bir ilgisi yok. Tamamen sistemin sunmuş olduğu hizmetlerden ibarettir. Kendi oturttuğum sistem şu şekilde. Günün herhangi bir saatinde bilgisayarımın tarayıcısını açıyorum. Geceleri de sabaha kadar açık kalıyor. Günde yaklaşık olarak 350 video sörf yapabiliyorum. 37 krediden 12.950 kredi yapıyor. Bu kredi 100 etkinliği geçtiğinden günlük bonus kazanmamı da sağlıyor. Level 12 olduğumdan günlük 425 kredi kazanıyorum. 13.375 krediye böylelikle kolayca ulaşıyorum. Bu arada 350 sörf ortalama 7saat sürüyor. Tarayıcı otomatik video sörf yaparken farklı bir sekmede de Web site sörf çalışıyor. Burada çok fazla içerik olmasa da günlük ortalama 600-700 kredi kazandırıyor. Buraya kadar sistem kendiliğinden 15.000 kredi günlük kazandırabiliyor. Youtube izlemesiz abone olma bölümünden de her gün 25 farklı kanala abone oluyorum. 925 kredi buradan geliyor. Yaklaşık 16.000 kredi oldu. 25 kanala abone olduğum için 1000 kredi bonusta var. Yani işin özeti günlük 30 dakika uğraşarak 17.000 Kredi kazanabilirsiniz.

YoutubeAbone.com Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Kazandığınız Kredileri Paraya Dönüştürebilirsiniz

Sistemin bir diğer özelliği ise hiçbir şekilde para yatırmadan internetten para kazanmak sorusuna yanıt veriyor olmasıdır. Sistemden kazanmış olduğunuz kredileri nakit paraya çevirerek çevirerek ödeme alabiliyorsunuz. Papara, İninal ve Banka Havalesi/EFT yöntemleri ile ödemeleriniz kısa bir sürede hesabınıza aktarılıyor. Eğer kredileriniz ile Youtube hesaplarınıza abone, beğeni, yorum almayacaksanız ek iş imkanı olarak değerlendirebilirsiniz. Günlük ortalama 1.5 ₺ kazanç sağlayabiliyorsunuz. Eğer sisteme birilerini dahil ederseniz onların yaptıkları tıklamalardan da kredi kazanarak günlük kazancınızı arttırabilirsiniz. Ortaklık sistemi bölümünde size sunulan referans linki ile sistemi tanıtıp, duyurup kendi linkiniz ile üye getirirseniz onlarında tıklamalarından kazanç elde edebilirsiniz.

youtubeabone

YoutubeAbone.com Level Sistemi

Yukarıda da belirttiğim gibi günlük 17bin kredi kazanırken yaklaşık 400-500 arası etkinlik yapmış oluyorsunuz. Bu etkinlikler her seferinde toplanarak sizlere level atlatıyor. Level atladığınız zamanda ücretsiz günlük bonuslarınız artıyor. Level Bonusları şu şekilde;

seviyeLevel ŞartıÜcretsiz BonusPremium Bonus
Seviye  10 Etkinlik5 Kredi25 Kredi
Seviye  225 Etkinlik25 Kredi125 Kredi
Seviye  350 Etkinlik50 Kredi250 Kredi
Seviye  4100 Etkinlik75 Kredi375 Kredi
Seviye  5175 Etkinlik100 Kredi500 Kredi
Seviye  6275 Etkinlik125 Kredi625 Kredi
Seviye  7400 Etkinlik150 Kredi750 Kredi
Seviye  8550 Etkinlik200 Kredi1000 Kredi
Seviye  9775 Etkinlik250 Kredi1250 Kredi
Seviye  101,000 Etkinlik300 Kredi1500 Kredi
Seviye  112,500 Etkinlik350 Kredi1750 Kredi
Seviye  125,000 Etkinlik425 Kredi2125 Kredi
Seviye  1310,000 Etkinlik500 Kredi2500 Kredi
Seviye  1417,500 Etkinlik575 Kredi2875 Kredi
Seviye  1530,000 Etkinlik650 Kredi3250 Kredi
Seviye  1645,000 Etkinlik750 Kredi3750 Kredi
Seviye  1765,000 Etkinlik875 Kredi4375 Kredi
Seviye  1887,500 Etkinlik1000 Kredi5000 Kredi
Seviye  19100,000 Etkinlik1125 Kredi5625 Kredi
Seviye  20250,000 Etkinlik1250 Kredi6250 Kredi

Yukarıda görmüş olduğunuz level tablosunda günlük ekstra kazanabileceğiniz bonuslar yer alıyor. Yani leveliniz atladıkça 24 saatte 1 defa aldığınız bonus oranı da artıyor. Youtube beğeni hilesi yada abone hilesi arıyorsanız bu sistem size göre değil. Günlük en az 30 dakika emek vermeniz gerekiyor. Biraz elimizi taşın altına koymamız gerekiyor.

Instagram Takipçi ve Beğeni Hizmeti

Youtube ile ilgilenmiyorsanız bir diğer alternatif Instagram hizmetleri olarak karşınıza çıkıyor. Fotoğraflarınız, videolarınız beğeni alsın istiyorsanız kredilerinizi burada değerlendirebilirsiniz. Günlük bir içeriğinize kaç beğeni gelsin yada kaç abone istiyorsunuz gibi seçenekleri ile ince ayarlar yapabilirsiniz. Instagram beğeni hilesi 2019 demek isterdim ama hile falan değil. Gerçek profillerde beğeni alıyorsunuz. Gelen beğenileirn hiçbirisi bot değil. Bu beğenilerde eğer düşme olursa sistem otomatik olarak kişileri uyarıyor. Hatalı etkinlik var şeklinde. Yada kişi kredi aldıktan sonra beğenisini kaldıranlar olursa sistemden süresiz olarak uzaklaştırılıyor. Aynı şekilde işleyen bir diğer sistemde Instagram takipçi kasma hizmetidir. Buradan da yine kredi karşılığında profillerinize takipçi kasabiliyorsunuz.

Türkiye ‘nin En İyi Instagram Takipçi, Beğeni Paketleri İçin BURAYA Tıklayın!

YoutubeAbone Sitesine Kayıt Olun

Çeşitli botlar yada şifrenizi girerek Instagramınızı bir başkasına bırakmıyorsunuz. Sizden Instagram şifrenizi isteyen hiçbir sisteme güvenmeyin. Zira sizden şifre istenilmesi sadece sizin adınıza işlem yapılabilmesi anlamına gelir. Tamamen organik ziyaretçi kasma işlemlerinizi youtubeabone.com fazlasıyla karşılıyor. Aşağıdaki butonları kullanarak siteye üye olabilir, hızlı bir şekilde kanallarınızı, profillerinizi büyütebilirsiniz.

YoutubeAbone.com Kayıt Olmak İçin Tıklayın

HENÜZ YORUM YOK

YANITLA

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Girin