Agva Gelesun Kampland Camping

İstanbul - Şile - Ağva Ücretli Kamp Alanları

5774
Agva Gelesun Kampland Ucretleri
- Sponsor Reklam 1 -

Agva Gelesun Kampland, İstanbul en iyi ücretli kamp alanları denildiğinde birçok alternatif gözükebilir. 2020 yılı itibariyle birçok tesisin rezalet bir durumda olduğu sizlerden gelen yorumlar, şikayetler üzerine yakından denetime tabi tutuldu. 2019 yılında paylaştığım en iyi kamp tesislerinden eser kalmadı. Hemen yanı başımda fakat çok iyi gizlenmiş bir kamp alanı farkettim.

İstanbul ‘un En Yüksek Puanı Kampland

Ağva ücretli kamp alanları arasında gösterebileceğim Kampland, uzun yıllardır faaliyet gösteren bir tesis. İstanbul ‘un en yüksek puanına sahip olan tesisi şehrin tüm kamp alanlarını araştırırken tesadüf buldum ve hemen fırsat yaratıp kampa gittim. Yakından inceleme fırsatı bulduğum tesisin detaylarını sizlerle de paylaşmak istiyorum.

DETAYLI TESİS VİDEOSU SİZLER İÇİN HAZIRLANMAKTADIR. ÇOK YAKINDA BURADA VE YOUTUBE KANALIMDA

Agva Gelesun Kampland Nerede?

İstanbul Şile ilçesine bağlı Kurfallı köyünde. Ağva beldeyken Kurfallı Ağva ‘ya bağlı bir köydü. Bu yüzden Ağva merkezine de oldukça yakın. Yaklaşık 3km uzaklıkta. Kurfallı orman parkuru trekking alanı içerisinden yukarı doğru tırmandığınızda Gelesun Kampland tabelalarını görmeye başlarsınız. Ulaşım olarak araçlarınız ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gidiş yolu biraz yokuş olsa da, dönüş yolu orman, deniz ve dağ manzaraları arasından aşağıya süzülmek kolay. En başından belirtmekte fayda var. İstanbul en iyi ücretli kamp alanı KampLand.

Agva Gelesun Kampland Nasıl Bir Yer?

Tesis ortalama 200-300 kişilik bir kamp alanı. Bu yüzden çok büyük kamp organizasyonları için uygun değil. Tesis içerisinde çadırlarınız ile konaklama yapabilir, tesisin yataklı bungalow çadır mantığı ile yapılmış özel çadırlarını kullanabilirsiniz. Karavan konaklaması için çok fazla uygun alan olmasa da sınırlı sayıda duruma göre konaklama yapılabilir. Gelesun Kampland Ağva bölgesinde en temiz, en ferah yerlerden birisidir. 2020 yılında birçok işletme tuvaletleri, duşları, ortak alanları rezalet durumdayken Kampland son derece temiz, düzenli bir işletme.

(Fotoğraflarda herhangi bir şekilde filtre, renklendirme, netleştirme gibi aldatıcı özellik kullanılmamıştır. Ham Halidir)

Agva Gelesun Kampland Yorumları

Gelesun Kampland üzeri kapalı, etrafı açık kafeterya alanı, 2 kabin erkek tuvaleti, 2 kabin kadın tuvaleti, 2 duş alanı, lavabo bölümü, bulaşık yıkama alanı var. Ayrıca tesisin birçok noktasında su alabileceğiniz, elinizi ve yüzünüzü yıkayabileceğiniz çeşmelerde mevcut. Hatta hafif spor yapabileceğiniz mekik ve pedal çevirme aletleri var.

Tesis bölgenin en yüksek rakımdaki tesisi olduğundan yayla tadı vermektedir. Ağaçların altında veya açık alanda çadır kurabilirsiniz. Gece aydınlatması, etrafı çevrili güvenli alan olması, tesis masalarının olması ise ekstra öne çıkan özelliklerdir.

Agva Gelesun Kampland İletişim

İşletme hakkındaki tüm iletişim kanalları şu şekildedir.

 • Gelesun Kampland Adres : Kurfallı Köyü, Çamlık mahallesi, Çakıllı Mevkii İstanbul / Şile posta kodu 34000
 • Gelesun Kampland Telefon : 0532 206 22 74 numaralı telefondan işletmeye ulaşabilirsiniz. Eğer telefona yanıt alamazsanız kısa bir süre sonra size geri dönüş yapıyorlar.
Gelesun Kampland Fiyat Bilgisi 2020

Son derece temiz ve düzenli olan bu tesiste konaklama ücretleri ise şu şekildedir. Kendi çadırınız ile konaklama yapıyorsanız kişi başı günlük 35₺ ücreti vardır. Tesisten kiralama yapmak isterseniz haftaiçi kişi başı 75₺, haftasonu kişibaşı 90 ₺ ücretlendirmesi vardır. Eğer 3kişi konaklamak isterseniz 50₺ karşılığında ek yatak talep edilebilir. Branda & bungalow mantığı ile sunulan bu hizmetin görselleri aşağıdadır. Şunu da ekstra belirtmek gerekir normal çadır kiralama tesisten yapılmıyor. Sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı bu çadırlar şu şekilde tanımlanır.

Özel imalat, çelik karkaslı, izolasyonlu, kilitli kapılı, 4 pencereli, yataklı, nevresim vb 10 metrekare alan, yanmaz brandadan imal edilmiştir.

Tesise direk gitmenizi önermiyorum. Gelesun Kampland rezervasyon yapmanız gerekir. Mutlak suretle önceden arayıp bilgi vermeniz ve gideceğiniz tarihi belirtin. Özellikle yaz sezonu boyunca full olan tesiste yer bulamayabilirsiniz. Bu yüzden de mutlaka önceden telefon açmanızda fayda var.

Gelesun Kampland Yorumları

İstanbul kamp alanları denildiği zaman en yüksek puana sahip yerdir. 5 üzerinden 4.6 puana sahip işletmenin yorumları oldukça güzel. Eski işletmeden dolayı 2-3 yıl öncesinden olumsuz yorumlar görmek mümkün. Fakat güncel olarak sizlere orman kampı yapmak istiyorsanız gözü kapalı önerebileceğim bir yerdir. Tesisin hizmetleri, konumu, manzarası son derece dikkat çekiyor. Gelesun Kampland yorum detayları ise son derece pozitiftir.

Gelesun Kampland Sıkça Sorulan Sorular
 1. Tesiste İnternet Var mı?
  – Ücretli veya ücretsiz internet bağlantısı yoktur. Kendi mobil operatörünüzden kullanabilirsiniz.
 2. Tesiste Telefon Çekiyor mu?
  – Turkcell, Telekom, Vodafone hatları sorunsuz bir şekilde çekmektedir.
 3. Kampland Otostopla Gidilir mi?
  – Tesis yönüne giden araç bulmak zordur.
 4. Tesiste Deniz, Havuz, Var mı?
  – Plaj yaklaşık 2 km uzaklıktadır.
 5. Tesiste Alkol Satılıyor mu?
  – Hayır. Tesiste alkol satışı yoktur. Kendi içeceklerinizi yanınızda götürebilirsiniz.
 6. Tesiste Mangal Yapılıyor mu?
  – Yiyeceklerinizi yanınızda götürüp yapabilirsiniz.
 7. Tesiste Market Var mı?
  – Hayır. Market alışverişlerinizi önceden yapmış olmanız gerekmektedir.
Bu İçeriği Puanlayın
- Sponsor Reklam -

YANITLA

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Girin