Kamp AlanlarıÜcretli Kamp Alanları

İstanbul Ücretli Kamp Alanları Listesi 2021 – En İyi Camping

İstanbul ücretli kamp alanları denildiği zaman elbette tamamının dört dörtlük olduğunu söylemek mümkün değil. Sadece İstanbul en iyi ücretli kamp alanları olarak değerlendirdiğim bu tesisler 2020 son çeyreği ve 2021 yılı başında ki ziyaretlerim ve dijital ortamlarda aldıkları yorumlara istinaden düzenlenmiştir.

1- Rumeli Feneri Giritli Çiftliği Camping

Kuşkusuz İstanbul kamp alanları arasında en iyi yer olma özelliğini taşıyor. Çadır ve karavan kampı için ideal olan tesis şehrin Marmara ve Karadeniz kıyılarına bakıyor. Rumeli Feneri nerede derseniz Sarıyer ilçesine bağlı bir köy olduğunu söyleyebiliriz. Tesis içerisinde tuvalet, elektrik ve çardaklar var. Ortalama 2km uzaklıkta bulunan market yada 3km uzaklıktaki çarşıdan alışverişlerinizi yapabilirsiniz. 2019 yılında İstanbul’un en yüksek puanına sahip olan işletme 2021 yılında ise 407 kişinin Google üzerinde yaptığı yoruma göre 4.4 ortalamaya sahip. İşletmenin temiz olması ayrıca güzel. Giritli Çiftliği Kamping memnun kalacağınız bir tesis.

Giritli-Çiftliği-Camping-İstanbul-Ücretli-Kamp-Alanları

2- Şile Kabakoz İstanbulKamp Camping

İstanbul’un en yüksek puanına sahip 2. kamp alanı denilebilir. 168 kişinin değerlendirmesine göre 4.1 ortalama puana sahip olan tesis, genel olarak ağaçsız plaj kampı üzerine kurulmuş. İşletmenin temiz ve düzenli olması, tuvaletlerin temiz, otoparkın düzenli ve geniş olması en fazla öne çıkan noktası. İstanbulkamp yorumları genel olarak güzel. 2020 yılında son olarak ziyaret ettiğim işletme aşırı olmasa da tatlı bir kalabalığa sahip. Bu arada Kabakoz bu bölgedeki en keyifli yerlerden birisidir.

3- Silivri Semizkum Mocamp Camping

En çok yorum alan işletmelerden birisidir. 2.342 kişinin yaptığı yorum ortalaması 3.9 puan. Semizkum Mocamp yorumları gayet iyi. İşletmenin lokasyonu oldukça güzel, denizi temiz ve ulaşım konusunda da sorunsuz ulaşılabiliyor. Çadır, karavan, bungalow gibi konaklama alternatifleri mevcut. Yakınlarda market olması, elektrik, duş ve tuvalet imkanlarının olması iyi.

3- Silivri Semizkum Mocamp Camping

4- Şile Sahil Köy Camping

2342 kişinin yorumuna dayalı olarak 3.6puan ortalamaya sahip. Şile sahilköy camping yorumları ve puanı sizi aldatmasın. 2020 yılının ortalarına kadar 1427 yorum ile 3.7 puana sahipti. Yorumların büyük bir kısmının sahte olduğunu söylemek mümkün. Yorum hizmetleri sunan yerlerden alınan çok fazla aldatıcı yorum olduğunu söylemek mümkün. Kamp alanı olarak değil de bungalow hizmetleri olarak ağırlıklı çalıştıklarından kampçılar kazanç gözüyle görülmüyor.

4- Şile Sahil Köy Camping

5- Ağva Seferoğulları Camping

Kuşkusuz İstanbul’un en kötü yerlerinden birisi olmayı başardı. 2019 yılında İstanbul’un en güzel kamp alanları arasında önlerdeyken 2020 ve 2021 yılında tam bir fiyaskoya bağlandı. Şahsen İstanbul kamp yeri olarak önerebileceğim yerlerden birisi değildir. 850 kişinin yaptığı yorumlara istinaden ise puan 3.6 ‘dır. Seferoğulları Camping yorumları her geçen gün ciddi düşüş yaşıyor.

6- Ağva Green Park Camping

Seferoğulları ile yanyana olan bu tesisin de durumu içler acısı. 2019 yılında İstanbul’un en eğlenceli yerlerinden birisiyken, 2020 ve 2021 yıllarında tamamen bitmiş durumda. 2020 yılında Ağva Green Park Camping yorumları 461 kişinin yorumuna göre 3.7 puan iken, 2021 yılında rezalet haldeki işletme profillerini kapatarak yenisini açmışlar. O da 106 yoruma dayalı olarak 3.0 puan ile İstanbul’un en kötü kamp alanı olarak dipleri görüyor. Tuvaletlerini görmemenizi öneririm.

İstanbul Ücretli Kamp Alanları Listesi

Sizler için en yaygın tercih edilen yerleri listeledim. Kamp alanı araştırmalarımı yapmam ve sizlere referans olmam için bu içeriğe yorum olarak belirtebilirsiniz. Sizler için kamp alanlarını araştırmaya, soruşturmaya devam edebilirim. İstanbul ücretli kamp alanları önümüzdeki günlerde nereye varır bilmek güç ama sonuç her geçen gün berbatlaşıyor.

İstanbul Ücretli Kamp Alanları Neden Kötü

Genel olarak aynı lokasyonlarda bulunan kamp alanlarının kötüye gitme nedeninin pandemi ile bir alakası yok. Daha az müşteri karşılayan bu kampinglerin tuvaletleri rezalet, zeminleri berbat, güler yüz neredeyse yok. Tamamen alan sahibi işletmelerin mesire alanı mantığı ile işletmelerinden kaynaklanıyor.

5/5 - (32 Değerlendirme)

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Gerçekten tam ihtiyacım olan bilgiler. Camp yapmayı çok severim ve böyle güzel yerleri öğrendiğim için çok mutluyum. Size çok teşekkür ederim.

  2. Güzel bilgiler var . Bende şile deki ne gitmiştim tavsiye ederim . Merkeze biraz uzak ama sessiz sakin kafanızı dinleyebileceğiniz bir yer

  3. bu yazı ile denk gelmemiş çok iyi oldu sayenizde hangisinin ne kadar ücret aldığını öğrenmiş olduk teşekkürler herkese okumasını tavsiye ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu