Kamp AlanlarıÜcretli Kamp Alanları

Agva Seferogullari Kamping 2020

Agva Seferogullari Kamping, Kamp Alanları arasında yerini alan ve bir zamanların en popüler yerlerinden birisi olarak bildiğimiz Seferoğulları Camping, son günlerde ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya. Şikayet, yorum üst üste yığılırken kamp alanı hakkında sizlerle güncel bilgi paylaşmak istedim.

Agva Seferogullari Kamping Nerede?

İstanbul ‘un Karadeniz kıyılarında yer alan Şile ilçesine bağlıdır. Ağva Merkezine 1.5km uzaklıkta olan işletmeye Üsküdardan hareket eden 139A Üsküdar – Ağva otobüsleri ile ulaşmak mümkün. Agva Seferogullari Kamping ulaşım sorunu olmayan bir tesistir. Özel araçlarınızla, toplu taşıma veya otostop ile rahatlıkla gelebilirsiniz. Ağva köprüsünden girmeden yaklaşık 600 metre geridedir. Seferoğulları Camping Ağva ‘nın belde statüsü bitmesi ile birlikte Ağva ile bağı kopan Kurfallı Köyü sınırları içerisindedir ve doğrudan Şile’ye bağlıdır.

Agva Seferogullari Kamping Nasıl Bir Yer?

Bir tarafı ormanlık, girişi caddeye bakan ve arka kısmı plaj olan bir kamp alanıdır. Plaj veya orman kampı yapmak isteyenler için uygundur. İşletme içerisinde birçok imkan mevcut. Lakin özellikle 2020 yılının ilk çeyreğini pandemi nedeniyle düşük kapasite geçiren işletme Haziran ayı itibariyle full geçiyor. Tesisin tuvaletleri, temizliği son derece berbat olduğunu yapılan yorumlardan da görmek mümkün. Seferoğulları Kamping yorumları elbette kendi deneyimlerimden yola çıkarak tercih sebebinden arındırılmıştır. Kesinlikle gitmenizi önerebileceğim bir yer değil. Tuvaletleri temizlenmeyen, kalabalığı kaldırmayan sadece ticari kazanca odaklanmış bir işletme.

Agva Seferogullari Kamping Sikayet

Agva Seferogullari Camping Şikayet Konuları

İstanbul’un en kötü kamp alanı olduğunu söylemek mümkün. Geçtiğimiz seneye kadar İstanbul en iyi ücretli kamp alanları arasında en başlarda gösterdiğimiz tesis artık tüm geçerliliğini yitirmiş olup, en son sıralara gerilemiştir. Geçtiğimiz sene 5 üzerinden 4.1 puana sahip olan işletme bu yıl 657 yorum ile 3.6 gibi bir puana geriledi. Seferoğulları Kamping şikayet konuları ise temizlik ile sınırlı değil. Özellikle pandemi durumunda bile sosyal mesafelerin yetersiz kaldığı, işletmenin pazar yeri gibi olduğuna dair yorumlar mevcut. Bu yorumların tamamı doğru. İşletme son derece vasat bir durumda. 2019 yılında en iyi kamp alanlarından birisi olarak gösterdiğimiz alan, 2020 yılında ilk 10’da yerini alamıyor.

Seferogullari Kamping Fiyat Bilgisi 2020

Bu yıl günü birlik kendi çadırınız ile konaklamalarınızda 35₺ gibi bir konaklama ücreti ödersiniz. Seferoğulları çadır konaklama fiyatları şuan için böyle olsada, tüm olumsuzluklara rağmen tercih ederseniz güncel fiyat bilgisi için Seferoğulları telefon numarası üzerinden iletişim kurmanız sizin faydanıza.

2.5/5 - (17 Değerlendirme)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu