Anasayfa Ekipman İncelemeleri Bim Kamp Baltası İncelemesi – Nasıl Bir Ürün?

Bim Kamp Baltası İncelemesi – Nasıl Bir Ürün?

Kamp Ekipmanı İncelemeleri

7174
Bim Kamp Baltası İncelemesi - Nasıl Bir Ürün

Bim kamp baltası belirli dönemlerde gelerek hesaplı fiyat politikası ile karşımıza çıkar. Peki bu ürün nasıl bir ürün yada kimlerin işine yarar? Sizlere alıp kullandığım ve deneyimlediğim bu ürün hakkında bilgi vericem. Öncelikle geçtiğimiz dönemlerde de satın aldığım ürünü uzun bir süre kullanma şansım oldu.

Bim Kamp Baltası Genel Bilgiler

En son 23 Mayıs 2020 haftası mağazadaki raflarda yerini alan Bim Kamp Baltası 39,90₺ satış fiyatındaydı. NorthPacific markası adı altında satılan lisanslı, orijinal bir üründür. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen bu kamp baltası normal piyasada 80-100₺ arasında bir etikete sahiptir.

North Pacific balta genel olarak fiyatını ve performansını karşılıyor. Fakat bu baltaya sahipseniz yada bu ürünü bir gün satın alacaksanız bilmeniz gereken ince detaylar var.

Bim North Pacific Kamp Baltası Nasıl Bir Ürün?

Tamamen basit işlerde kullanabileceğiniz bir baltadır. Yaş veya kuru bütün odunları kesebilirsiniz fakat bu ürünün en kötü noktası sapıdır. Tamamen çelikten oluşan bu balta çok uzun sürmeden sapındaki ip kısmı elinizde kalacaktır. Bunun için ürünü satın aldıktan sonra sapındaki ipi tamamen sökmeniz ve sıkı bir şekilde bağlamanız gerekmektedir. North Pacific Balta yorumları her ne kadar gelişi güzel yapılmışsa da bilmeniz gereken bir diğer detay ise bu ürün profesyonel bir ürün değildir.

Bim Kamp Ürünleri İnceleme

Benim size önerim yaş ve kalın odunlara hiçbir şekilde girişmemeniz. Sadece kuru odunları kesmek, bölmek için kullanın. Baltayı odunda dik bir şekilde vurmayın. Odunun kalınlığına göre ortalama 45 derece eğik açı ile vurun. Çaprazlamasına vuruşlarınızda odun daha kolay bir şekilde kırılacaktır.

North Pacific Balta Alınır mı?

Kesinlikle alabilirsiniz. Çok uzun ömürlü bir ürün olduğunu söyleyebilirim. North Pacific balta fiyatı piyasada 80-100 ₺ arası ve Bim, A101 gibi marketlerde bu ürünü gördüğünüzde direk yapışabilirsiniz. Birçok markete ortalama 1- 4 adet kadar gelmektedir. Tanıtım amaçlı olarak ucuz fiyata satışa sunulan ürün orijinal Nort Pacific markasıdır. Bunu resmi sitesindeki duyurulardan da görebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

YANITLA

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Girin