North Pacific Reflektörlü Kol Bandı İncelemesi

Kamp Ekipmanı İncelemeleri

6009
North Pacific Reflektörlü Kol Bandı İncelemesi

North Pacific markası tarafından piyasaya sunulan ve dönem dönem marketlerde de gördüğümüz ürünün incelemesini sizler için yaptım. Bim reflektörlü kol bandı ürününü satın aldım ve sizlere önemli detaylar vereceğim. Kullanım alanları, ne için kullanmamız gerekiyor, kimler kullanabilir yada kullanmalı sorularına yanıt vermeye çalışacağım.

North Pacific Reflektörlü Kol Bandı

Bim marketten satın aldığım North Pacific Reflektörlü Kol Bandı 19.90 ₺ fiyat ile satışa sunuldu. Ürünün son derece önemli bir ekipman olduğuna değinmekte fayda var. 12 Haziran 2020 tarihi itibariyle raflarda yerini alan ve zaman zaman tekrar satılacağını düşündüğüm bu ürün fiyatını fazlasıyla karşılıyor. Reflektörlü kol bantları özellikle bisiklet kullananlar, otostop çekenler, yaya yürüyüş yapanlar için özellikle geceleri hayat kurtarır.

Reflektörlü Kol Bandı Ne İşe Yarar?

Özellikle gece yolculuklarında bisiklet, otostop veya yaya ilerlemeyi tercih ediyorsak karşımızdan veya arkamızdan gelen araçlara varlığımızı hissettirebilmemiz için kullandığımız bir ikaz ekipmanıdır. Araçlı şoförlerin bizleri görmesini sağlayan bu ekipman sayesinde trafik kazası riskini azaltırız. Reflektif kol bandı olarakta bilinen bu etkili ekipmanın öneminin farkına varmanızı umuyorum.

Bim Reflektörlü Kol Bandı Nasıl Bir Ürün?

North Pacific markasının orijinal bir ürünüdür. Hedef Tüketim Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi tarafından ithal edilen bu ürünler internet üzerindeki online mağazalardan veya Bim marketlerden satın alınabilir. Üzerindeki cırtlar sayesinde kolay bir şekilde ayarlanabilir. Geniş kollara bile uyum sağlaması artı bir avantaj. CR2032 türü piller ile çalışarak 3 farklı modda kullanılabilir. Hızlı hızlı yanıp sönme, yavaş yavaş yanıp sönme ve sabit kalma modları bulunuyor. Üzerindeki power tuşuna basarak mod değiştirmek mümkün. Power tuşunun arkasındaki çizik şeklindeki kesik alandan pili çıkartıp pilin altındaki kağıdı çıkartmanız gerekir. Aksi durumda reflektör çalışmaz.

Bim North Pacific Reflektör kullanılan malzeme sayesinde pili bitse bile sizi yarı yolda bırakmamaktadır. Zifiri karanlıkta, loş ışıkta fosforlu tasarımı sayesinde pil olmadan bile şerit halinde parlamaktadır.

North Pacific Reflektör Değerlendirmesi

Ürün 20 ₺ gibi iyi bir fiyat performansı sergiliyor. Decathlon BTwin Reflektör ‘den biraz daha güzel ve şık tasarıma sahip. Arasındaki 3₺ fiyat farkı zaten bu tasarımı karşılayacaktır. Tamamen karanlık bir ortamda test ettiğim ürün son derece başarılı. 3 farklı mod olması da güzel. Pil olmadan fosforların parlaması da en sevdiğim özellik. Tasarımı çok güzel, kolu acıtmayan bir kumaş ile yapılmış. Ürünün son derece hafif ve her yere sığacak olması da muhakkak karanlık yolda seyahatlerinizde yanınızda olmasını önerebileceğim bir üründür. İşin özeti North Pacific ürünleri arasında en sevdiğim ürün oldu diyebilirim.

YANITLA

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Girin