Anasayfa Kamp Mutfağı Nurgaz Troya Kamp Ocağı ve Kartuş İnceleme

Nurgaz Troya Kamp Ocağı ve Kartuş İnceleme

Kamp Ekipmanı İncelemeleri - En İyi Kamp Ekipmanları

4521
Nurgaz-Troya-Kamp-Ocağı-ve-Kartuş-İnceleme

Birçok kişi kamp mutfağı ekipmanları arasında ocak ve kartuş kullanır. Uzun süredir kullanmış olduğum ve halen inatla kullanmaya devam ettiğim Nurgaz troya kamp ocağı ve kartuşunu sizler için inceledim. Öncelikle belirtmek isterim ki kullanımı kolay olsa da asla önerebileceğim bir ekipman değildir. Bu ürünü neden önermediğimi sizlere detaylı bir şekilde anlatacağım.

Ürün Adı: Nurgaz Troya Kamp Ocağı

Nurgaz Troya Kamp Ocağı Şikayetleri

Özellikle Decathlon mağazalarında satışı yapılıyor. Birçoğumuz zaten bu sayede tanıdık. Ürünü 1 yıldır kullandım ve birçok konumda, mevsimde, şartlar altında test ettim. Öncelikle kamp ocağı dediğimiz kısım üst bölümüdür. Yani metal bölümü. Bu bölüm 1 yıl içerisinde 3 kez arıza yaptı ve 3 defa değişime götürdüm. Olur olmadık yerlerde bozulup beni mağdur ettiğini söyleyebilirim. Bu yüzden asla bu ürüne güvenerek yola çıkmayın. Ürünün başlık kısmına 3 defa gaz gitmedi. 1 yıl boyunca çanta içerisinde dahi kutusunda düzgün bir şekilde muhafaza ettim. Kış ayında gazın donma olasılığını düşündüm. Kullandığım yer Şubat ortalarında Yozgat Milli Park oldu. Burada ilk arızayı yaşadım. Tepeye gaz gitmedi. Sonrasında yaz aylarında kullandım ve arızalar devam etti. Neyse ki Decathlon mağazaları 2 yıl müşteri memnuniyeti garantisi sağlıyordu da zarar etmeden üç kez her arızada götürüp sıfırını aldım. Bu yüzden inatla kullanmaya devam ediyorum. Nurgaz Troya Kamp Ocağı sürekli arıza yapan bir ekipmandır. Bu ürünü kullanmaya karar vermeden önce bir kez daha düşünün.

Ürünü ilk satın aldığımda internet üzerinden Nurgaz Kamp Ocağı Yorumları sıkı bir şekilde takip edildi ve olumsuz yorumlar görüldü. Buna rağmen alarak test ettim ve gerçekten sorunlu bir ürün.

Nurgaz Kamp Ocağı Kartuşu

Nurgaz Troya Kamp Ocağı

Piyasada 230 ve 450 gr olarak satılır. Vidalı kartuşlardır ve kullanımı kolaydır. 1800 watt alev gücü ortalama bir performanstır. Nurgaz Kamp Kartuşu vidalı olduğundan bazen bu vidalar ocağın başlığını takarken sorun yaratabiliyor. 1 yıl içerisinde sadece 1 defa kartuşun uygun olmadığı denk geldi. Nurgaz kamp ocağı şikayetleri arasında da bu sorunu yaşayanlar tek tükte olsa mevcut. Yani ortalama yılda 1 kez arızaya sebebiyet verebilyor. Bende bu arızayı yaşadım. Piyasadaki muadilleri ile kıyasladığımda performans olarak gayet başarılı. Özellikle ince yapılı alüminyum demlik yada tavalarda ısıtılan su, yapılan yemek hızlı bir şekilde pişiyor. Nurgaz 230gr Kamp Ocağı ortalama 5 saat kadar aralıksız yanıyor. Tek bir ufak kartuş şahsi seyahatlerimde bana uzun bir süre gidiyor. Ortalama 5 kamp kullanabiliyorum. Tabi bu durum kullanım sürenize ve şekline göre değişir.

Nurgaz Troya Kamp Ocağı + Kartuş

Decathlon mağazalarında 64.99₺ fiyatı ile karşımıza çıkan ürün, Nurgaz web sitesi aracılığıyla 70₺ ‘den satılıyor. Piyasada çeşitli web sitelerinde ise 55₺ ‘den başlıyor. Üretici firmanın web sitesinde ürüne dair herhangi bir garanti bilgisi bulunmazken Decathlon 2 yıl garanti sunuyor. Diğer satan mağazalarda fatura, ambalaj şeklinde 30 gün içerisinde koşulsuz iade şartları sunuyor.

Üreticinin aracılardan çok daha uygun fiyata satması gerekirken, aracılar çok daha ucuza satıyor. Ortalama 10-15₺ ucuza alınabiliyor.

Nurgaz Troya Kamp Ocağı Yorumları

Çeşitli blog ve internet sitelerinde birçok yorum mevcut. Olumlu yorumlar cüzi miktarda da olsa var. Fakat genel anlamda Nurgaz şikayetleri fazlasıyla mevcut. Özellikle müşteri hizmetleri olarak olumsuz çok yorum mevcut. Kartuşlarda gaz sızdırması, ürünün kalite yetersizliği ön planda geliyor. Ayrıca Nurgaz Müşteri Hizmetleri son derece kaba olduğuna dairde birçok yorum mevcut. Elbette müşteri hizmetleri incelemesi yapmadım. Ama Şikayetvar gibi mercide yapılan şikayet ve yorumların TC kimlik numarası ile yapılması ve olası yanlış bilgilerde taraflara dava açılma şartının kabul edilmesi bilgilerin doğruluk olasılığını arttırıyor.

Nurgaz Troya Kamp Ocağı Şikayetleri

Nurgaz Şikayet Var platformu üzerinden alınan bazı şikayetleri sizlerle paylaşmak isterim. Burada gördüğünüz sadece birkaç örnek yorum. Birçok web sitesinde ve bloglarda da benzer yorumları, şikayetleri görebilirsiniz.

Nurgaz Kartuş Şikayetleri ve Yorumları

Sizlerde bu ürünü çeşitli noktalardan satın alarak test edebilir, deneyim sağlayabilirsiniz. Yada önerilere, şikayet ve yorumlara kulak verip uzak durabilirsiniz. Tamamen sizlerin tercihine kalmış bu ürünü ben sizlere önermiyorum. Önümüzdeki günlerde farklı markalar üzerindeki deneyimlerimi de paylaşacağım. Sizlerde dene

HENÜZ YORUM YOK

YANITLA

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Girin