BilişimSosyal Medya

Youtube Abone Beğeni ve İzlenme Hilesi 2021

Youtube abone, beğeni ve izlenme hilesi olarak kabul edilmese de aslında bir bakıma Youtube platformuna göre hile demektir. Kanalınıza abone, beğeni veya izlenme almak bu yöntem ile oldukça basit. Yaklaşık 1 senedir aktif olarak kullandığımı ve başarılı sonuçlar aldığımı söyleyebilirim.

Youtube Abone İle Sınırsız İzlenme

Sayısız platform var. Bu platformların birçoğu dolaylı yollardan kanalımıza zarar vermektedir. Bu yüzden Organik Youtube izlenme hilesi 2021 yılında da aynı platform üzerinden devam edecektir. Sistemin işleyişi oldukça basit, kredi kazanması da oldukça kolay. Dolayısıyla bu yöntem ile ücretsiz Youtube abone kasma kolay bir şekilde yapılabilir. Öncelikle aşağıdaki butonda bulunan siteye üye olmanız yeterlidir. Bu site üzerinden kolay bir şekilde organik izlenme alabileceksiniz.

YoutubeAbone Sitesine Ücretsiz Üye Ol

1000 Abone 4 Bin Saat İzlenme Kazanın

Youtube para kazanma gereksinimlerinin en zor etabı olarak kabul edilen 4 bin saat izlenme ve 1000 abone işlemini bu site aracılığıyla tamamlamak oldukça kolaydır. Tamamlama hızı tamamen size bağlıdır. Ücretsiz Youtube 4bin saat izlenme hilesi olarak bu yöntemi kullanabilirsiniz. Kanalınızdaki istediğiniz videolara istediğiniz kadar izlenme gönderebilirsiniz. Ayrıca yine sistemi kullanarak kanalınıza kolay bir şekilde Ücretsiz youtube abone kasma 2021 yapabilirsinz.

YoutubeAbone.com Ücretsiz Youtube Servisleri

Tamamen sizin isteğinize göre tasarlanmış ve sürekli geliştirilen birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlere kısa kısa göz atalım.

 • Youtube Vizyon : Bu bölümde sabit tarayıcı pencerenizde bir video alanı açılır ve izlediğiniz her videoda kredi kazanırsınız. Bu kredileri daha sonra kanalınıza abone, izlenme, beğeni veya yorum olarak kullanabilirsiniz.
 • Youtube Video İzle: Bu bölümde de youtube üzerindeki videoları izleyerek kolay bir şekilde kredi kazanabilirsiniz.
 • Youtube İzlediğin Kadar Kredi: Açmış olduğunuz tarayıcıda çıkan videoları ne kadar uzun izlerseniz o kadar çok kredi kazanıyorsunuz.
 • Youtube Beğen : Sistemdeki videolara beğeni yaparak kredi kazanabilirsiniz.
 • Youtube Beğenme: Unlike görevi yapan bu bölümde istemediğiniz insanların videolarına unlike attırabilirsiniz. Rakipleriniz burayı keşfetmeden siz elinizden geleni yapabilirsiniz.
 • Youtube Yorum Yap: Bu bölümde de sistemdeki youtube videolarına yorum yapabilirsiniz.
 • Youtube Abone Ol: Burada da karşınıza çıkan kanallara abone olarak kredi kazanırsınız.

YoutubeAbone Sitesine Ücretsiz Üye Ol

Youtube Abone Kredileri Ne Yapılır?

Elde ettiğiniz krediler ile kendi kanalınıza abone, beğeni, yorum, izlenme alırsınız. Burada kredi kazanmanın iki yolu var. Bu iki yolu kullanarak kredi elde edersiniz. Özellikle youtube izlenme hilesi veya youtube takipçi hilesi olarak bu kredileri değerlendirmenizi öneririm.

 • Kredi Kazanma 1. Yöntem: Sisteme yüklenmiş videolara yukarıda saydığım ücretsiz youtube servislerindeki her şeyi yapabilirsiniz. Burada elde ettiğiniz kredileri aynı zamanda kendinize takipçi, beğeni, yorum, izlenme olarak takas edebilirsiniz. Bu aslında geri takip, link değişimi gibi karşılıklı yardımlaşma mantığıyla işlemektedir.
 • Kredi Kazanma 2.Yöntem: Ben bu sistemler ile uğraşmak, zaman kaybetmek istemiyorum diyorsanız yatırım yapabilirsiniz. Sistemde kredi satışı da bulunmaktadır. Buradan kredi satın alarak hızlı bir şekilde abone, beğeni, yorum ve izlenme kasabilirsiniz.
Sistemden Para Yatırmadan Ne Kadar Kredi Kazanırım?

Sistem içerisinde yer alan level sistemi sizlerin kazançlarının daha yüksek olmasını sağlar. Youtubeabone üyelerinin bağlılığına göre kredileri yüksek vermektedir. Ortalama 2 hafta içerisinde 10.Level olmanız çok çok kolay. Dolayısıyla günlük bonuslar, servislerdeki aktifliklerinizden elde ettiğiniz kazançlar da katlanarak artacaktır. Akşamları veya bilgisayarınız boştayken tarayıcıyı otomatiğe bağlayarak kredi kasabilirsiniz. Örneğin uyuduğum zamanlarda bilgisayarımı açık bırakıyorum ve her gün sabah uyandığımda 15bin kredi kasmış oluyorum. Youtube servislerini de kullanarak günde ortalama 5₺ ekstra kredi kasmış oluyorum. 2021 Youtube Abone hilesi olarak bu sistemi sorunsuz değerlendirebilirsiniz.

YoutubeAbone Sitesine Ücretsiz Üye Ol

Kredileri Paraya Çevirebilirsiniz

Elde ettiğiniz kredileri kullanmayacaksanız nakit paraya çevirebilirsiniz. Ben şahsen bilgisayarımı aktif bu sisteme ayırdığım için güzel kazançlar elde edebiliyorum. Youtube, Instagram gibi birçok kanala abone, takipçi, beğeni kastıktan sonra kalan fazla kredilerimi paraya çeviriyorum. YoutubeAbone.com size bu çekim talebinizi hemen gönderiyor. Aşağıdaki ödemeler şahsi olarak fazla kredileri paraya çevirip yaptığım çekimlerdir.

Youtube Abone Odeme Yapiyor mu

Youtube Abone Diğer Sistemler

Her ne kadar Youtube hileleri mantığı ile görünse de bu sistemin kuruluş amacı Youtube hizmetleri sağlamaktadır. Sürekli kendini geliştiren site ayrıca Instagram takipçi hilesi olarak kullanabileceğiniz hizmetlerde sunmaktadır. Instagram beğeni, yorum gibi özellikler de vardır. Çok yakın zamanda Tiktok, Twitch ve Dailymotion gibi kanallarında sosyal çalışmaları başlayacaktır.

İlgili Konular: Youtube Beğeni Kasma Hilesi 2021, Youtube Abone Kasma Hilesi 2021, Youtube Takipçi Kasma Hilesi 2021, Youtube İzlenme Kasma Hilesi 2021, Instagram Takipçi Kasma Hilesi 2021, Instagram Beğeni Kasma Hilesi 2021, Instagram Yorum Kasma Hilesi 2021

YoutubeAbone Sitesine Ücretsiz Üye Ol

5/5 - (37 Değerlendirme)

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Yine her zamanki gibi harika bilgiler. Ücretsiz bir şekilde böyle şeyler öğrenmek çok iyi. Bu konuda internette çok araştırma yaptım ama böyle işe yarayan bilgiler bulamamıştım. Teşekkürler.

 2. Konu yeterince açık ve bilgisi çok iyi bir şekilde aktarılmış. Ücretsiz bir şekilde yararlanmak isteyenler bişeyler ogrenmek isteuenler için faydali anlatim sagolun

 3. Artık sosyal medya ve YouTube her an herdaim hayatımızda, bu bilgileri ücretsiz edinmek imkansız ayrıntılı açıklama ve verilen detaylı bilgi için çok teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu