Quechua Paslanmaz Çelik Demlik İncelemesi

Kamp Ekipmanı İncelemeleri - En İyi Kamp Ekipmanları

5807
Quechua-Paslanmaz-Çelik-Demlik-İncelemesi

Decathlon mağazaları tarafından piyasaya sürülen ürünlerden birisi olan 1lt hacmindeki Quechua Paslanmaz Çelik Demlik yaklaşık 1 yıldır aktif kullandığım demliklerden birisi. 84,99₺ gibi bir fiyat ile satılan demliği birçok kez test ettim.

Quechua 1lt Demlik Nasıl Bir Ürün?

Kamp tüpü yada közlü birçok ateşte defalarca kez kullandım. Közde erken kararma olsa da kamp kartuşu üzerinde yıllarca kararmadan kullanılabilir. Ürünün performansı gayet iyi. Hızlı bir şekilde ısınıyor, geç soğuyor. Kamp mutfak ekipmanları arasında ihtiyaç duyulacak en önemli ekipmanlardan birisidir. İnce çelikten imal edilmesi ağırlığında da farklılık yaratıyor.

Genellikle kamp demliği alırken piyasadan gelişi güzel bir şekilde almaktayız. Demlikler kesinlikle ince yapılı paslanmaz çelik olmalıdır. Piyasada 20 liraya satılan milyon shop demlikleriyle kesinlikle kıyaslanmamalı.

Quechua 1lt Demlik Teknik Bilgiler

340 gram ağırlığında olan demlik çok fazla yer kaplamadığı gibi yükte olmuyor. Saplı kapağı ve çelik tutacağı ateşin ortasında kaldığında hemen ısınır. Bu yüzden de odun yardımıyla tutmak zorunda kalırız.

10cm x 17cm boyutlarında olan demliğin kapasitesi 1lt’dir. İlk satın alımınızda mutlak suretle duru su ile yıkamanız gerekir. Darbelere ve çizilmelere karşı son derece dayanıklı olan bu ürün her türlü ateşte rahatlıkla kullanılabilir. Bulaşık makinesinde de sorunsuz bir şekilde yıkayabilirsiniz. Decathlon kamp mutfağı ürünleri arasında yerini alan bu demlik gıda ile doğrudan temas ettiği için 18/8 (304) paslanmaz çelik ten üretilmiştir. Beslenme standartlarına aykırı olmadan üretildiğini belirten Decathlon ürünün üretiminde Bisfenol A (BPA) içermediğini de garanti ediyor. Ürünün 5 yıl garantisi olması da ayrıca önemli.

2 YORUMLAR

YANITLA

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Girin